Przejdź do głównej zawartości

Polityka prywatności

REKLAMA

Polityka Prywatności dla domeny katolickierandki.eu

Kim jesteśmy

Jesteśmy Katolickim Portalem Randkowym. Adres naszej strony internetowej to: https://katolickierandki.eu
Administratorem danych osobowych gromadzonych za pośrednictwem tej Strony jest Krzysztof Milewski, email: krysek76@gmail.com
Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.
Prywatność użytkowników naszego serwisu jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajduje się informacja o danych osobistych pobieranych w momencie odwiedzin katolickierandki.eu. Nigdy nie sprzedajemy ani nie przekazujemy tych informacji innym podmiotom.

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.
Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Inne

Firma Google gromadzi, udostępnia i korzysta z danych osobowych użytkownika, dlatego dalsze korzystanie ze strony katolickierandki.eu jest zgodą na to. Szczegółowy opis działań realizowanych przez tego dostawcę znajdziesz tutaj.
Firma Facebook gromadzi, udostępnia i korzysta z danych osobowych użytkownika, dlatego dalsze korzystanie ze strony katolickierandki.eu jest zgodą na to. Szczegółowy opis działań realizowanych przez tego dostawcę znajdziesz tutaj.


Polityka prywatności zgodna z AdSense napisana przez JenSense, polska wersja: blog

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Życzenia

Aby to był czas uroczy, życzymy miłej Wielkanocy, Aby zdrowie dopisało, i jajeczko smakowało, Aby szynka nie tuczyła, atmosfera była miła, Pokoju baranka, cudnego wielkanocnego poranka, Niech Jezus Chrystus przez swoje poświecenie dla Nas rozpala w naszych sercach chrześcijańską Nadzieję. Radosnego Alleluja. Życzy Ekipa Serwisu katolickierandki.eu