Przejdź do głównej zawartości

Witamy w katolickim serwisie randkowym katolickierandki.eu

REKLAMA

Strona katolickierandki.eu ma służyć pomocą w znalezieniu Partnera/ki lub/i Przyjaciółki/ciela/ciół, którzy cenią wartości chrześcijańskie.

W Naszym serwisie możemy umieścić Państwa wizytówkę. W wizytówce mogą się znaleźć następujące dane:
1. Imię
2. Kraj i województwo/stan/itp zamieszkania,
3. Rok urodzenia,
4. Kogo szukam np. Szukam Partnera, Szukam Przyjaciół,
5. Email do kontaktu,
6. Wyznawana Religia/Światopogląd,
7. Linki (maksymalnie 5): do Swojego bloga, Swoich profili w serwisach społecznościowych, Swoich kanałów w serwisach wideo typu YouTube.

Informujemy, iż inne dane nie będą umieszczone w wizytówce.

Powyższe dane prosimy przesłać na email: poczta@katolickierandki.eu

Jedynym komentarzem jaki można dodać pod wizytówką jest podanie emailu do kontaktu np. Cześć, jestem Darek, jestem zainteresowany znajomością z Tobą, to mój email: poczta@poczta.pl.

Zachęcamy też do dołączenia do grupy Grupa KatolickieRandki na Facebooku, którą również administrujemy. Na tej grupie członkowie grupy mogą też dodawać posty i komentarze. W tej chwili na grupie jest około 3 tys. członków.

Przestrzegamy, że należy być ostrożnym w stosunku do osób poznanych w internecie, a nawet w Naszym Serwisie, bo nie wszyscy mogą mieć dobre zamiary.

Natomiast inne Serwisy internetowe oraz Fanpage zachęcamy do podsyłania na email lub Messenger gościnnych postów dotyczących Wiary Katolickiej, które po zaakceptowaniu opublikujemy na Naszym Fanpage oraz w serwisie katolickierandki.eu (najlepiej żeby był to link do postu opublikowanego już na Facebooku). Długość tekstu: maksymalnie trzy krótkie zdania lub dwa długie i ewentualnie link. Dodamy, że na Naszym fanpage i serwisie katolickierandki.eu nie publikujemy już zdjęć i grafik w postach.

Katolickie randki, Chrześcijańskie randki.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Życzenia

Aby to był czas uroczy, życzymy miłej Wielkanocy, Aby zdrowie dopisało, i jajeczko smakowało, Aby szynka nie tuczyła, atmosfera była miła, Pokoju baranka, cudnego wielkanocnego poranka, Niech Jezus Chrystus przez swoje poświecenie dla Nas rozpala w naszych sercach chrześcijańską Nadzieję. Radosnego Alleluja. Życzy Ekipa Serwisu katolickierandki.eu